Projekty charytatywne:

Program odkrywania talentów dzieci mieszkających w Afryce „KIDONGO” skierowany jest do dzieci uczących się w wiejskiej szkole Kidongo Cheusi Primary Shool, oraz dla ich rodzin.

Dla 297 (projekt zaczynaliśmy z liczbą 235 dzieci, obecnie dołączyły dzieci z przedszkola :)osobowej społeczności dzieci z wiejskiej szkoły podstawowej w Kidongo Cheusi (Tanzania/Afryka) tworzymy program rozwoju talentów. Wszystkie dzieci – bez względu na miejsce zamieszkania i kolor skóry, mają wielkie marzenia, ale nie wszystkie mają szansę na ich realizację. Rozwój talentów i marzeń dzieci z Kidongo utrudniony jest przez brak wody do picia, brak światła w domu, brak pomocy dydaktycznych w szkole i trudne sytuacje w rodzinie, spowodowane brakiem funduszy na edukacje dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasze działania w tym zakresie przyczynią się do rozwoju talentów dzieci, które uskrzydlone marzeniami wyjdą z małej wioski ukrytej w buszu i będą czyniły wielkie dobro na całym świecie!

opaska kidongo mozesz pomoc


Opaski "Przyjaciel kidongo.pl", teraz każdy może się przyłączyć do społeczności, która wspiera charytatywny projekt www.kidongo.pl Opaska świeci w nocy. Mamy dwa rozmiary dla dzieci i dorosłych. Niebawem ruszamy w trasę. Jeżeli chcesz się przyłączyć i zdobyć opaskę wpłać min. 25 zł na konto Fundacji Dzieci-Dzieciom – tytuł "Przyjaciel kidongo_opaska" na BNP PARIBAS nr 03 2030 0045 1110 0000 0253 4370 to wyślemy Ci pocztą lub odbierz na miejscu w siedzibie Fundacji

Projekt KIDONGO realizowany jest przez Fundację Dzieci-Dzieciom i Szkołę Muzyki Bębnów dla Dzieci Rytmiczna Radość